آقای آبگرمکن آقای آبگرمکن .

آقای آبگرمکن

نکاتی برای تعمیر آبگرمکن دیواری

آبگرمکن یکی از آن وسایل مهم خانه است که خراب‌شدن آن به معنی نبود آب گرم برای استحمام و شسشتشو بوده و در نهایت به معنی بر هم زدن آسایش اعضا خانواده است. آبگرمکن دیواری یکی از انواع آبگرمکن‌هایی‌ست که استفاده از آن بسیار رایج است. تعمیر آبگرمکن دیواری کاری تخصصی است و نیاز به کارشناس و تعمیرکار حرفه‌ای دارد، اما گاهی افراد به دلیل خودداری از هزینه تعمیر آبگرمکن دیواری ، تعمیرات آبگرمکن دیواری را خودشان انجام می‌دهند که این امر ممکن است به آبگرمکن شما آسیب رسانده و طول عمر آن را کاهش دهد.

به هرحال نگران نباشید، ما در تیم تخصصی و فنی برقیار، قصد داریم در این مقاله به آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری بپردازیم تا در موارد جزئی خودتان بتوانید تعمیر آبگرمکن دیواری‌تان را انجام دهید. در ادامه مطلب همراهمان باشید.

 


برچسب: آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری، هزینه تعمیر آبگرمکن دیواری، روش تعمیر آبگرمکن دیواری، قیمت تعمیر آبگرمکن دیواری، تعمیرات آبگرمکن دیواری،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۳:۴۶ توسط:ایمان اقدسی موضوع: نظرات (0)

سرویس و تعمیر آبگرمکن ایستاده

نکاتی درباره تعمیر آبگرمکن ایستاده​

از سرکار خسته اومدی خونه، فقط یه دوش آب گرم می‌تونه خستگی رو از تنت بیرون کنه و بعد هم یه استراحت خوب و دیدن فیلم مورد علاقت، ولی یدفعه متوجه می‌شی آبگرمکن خراب شده و آب گرم نداری. اونموقعست که کلافه می‌شی و تازه یادت میافته که ای داد! چندروز پیش دیدی آبگرمکن مثل همیشه کار نمی‌کنه، پس داشته خراب می‌شده.

اصلا نگران نباش، می‌خوایم توی این مطلب درباره اینکه چه زمانی آبگرمکن نیاز به تعمیر داره و اطلاعاتی که برای تعمیر آبگرمکن ایستاده گازی یا زمینی نیاز دارین رو بهتون بگیم. پس با ما بیاید.


برچسب: تعمیر آبگرمکن ایستاده گازی، تعمیر مخزن آبگرمکن ایستاده، آموزش تعمیر آبگرمکن ایستاده، تعمیر آبگرمکن ایستاده سوراخ شده، قیمت تعمیر آبگرمکن ایستاده،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۲۵:۲۳ توسط:ایمان اقدسی موضوع: نظرات (0)

نگاهی به نصب آبگرمکن برقی

نکاتی درباره نحوه نصب آبگرمکن برقی

نصب آبگرمکن برقی دیواری مانند آبگرمکن‌ گازی است و فقط در ورودی‌شان تفاوت دارند. ورودی آبگرمکن‌های گازی، گاز شهری یا کپسول بوده و در آبگرمکن برقی ورودی انرژی برق است. از آبگرمکن‌ برقی زمانی که دسترسی به گاز شهری وجود ندارد استفاده می‌شود؛ مخصوصا مناطقی که در فصل زمستان آب‌وهوای سردی دارند و به گاز شهری دسترسی ندارند، به سراغ نصب آبگرمکن برقی می‌روند. آبگرمکن‌های برقی در دو نوع دیواری و ایستاده موجود هستند.

در این مطلب قصد داریم نکاتی درباره طریقه نصب آبگرمکن برقی بیان کنیم، اما در ابتدا با عملکرد آبگرمکن برقی و تفاوت آن با پکیج آشنا می‌شویم.


برچسب: نصب آبگرمکن برقی دیواری، نصب آبگرمکن برقی ایستاده، قیمت نصب آبگرمکن برقی، طریقه نصب آبگرمکن برقی، نحوه نصب آبگرمکن برقی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۰:۴۸ توسط:ایمان اقدسی موضوع: نظرات (0)

آیا آبگرمکن برقی خطر برق گرفتگی دارد؟

آبگرمکن برقی چیست؟​

ظاهر آبگرمکن برقی دیواری شبیه به آبگرمکن‌های گازسوز مخزنی و نفتی است. تفاوت‌شان در اینست که در مدل برقی، المنت‌ آبگرمکن برقی حرارتی توسط جریان الکتریکی گرم شده و ورودی آن برق هست، اما در آبگرمکن گازی، منبع ورودی گاز شهری یا کپسول گاز است. این آبگرمکن ها دارای دو نوع آبگرمکن برقی بدون مخزن و آبگرمکن برقی مخزن دار است.

آبگرمکن برقی ، زمانی که دسترسی به گاز شهری موجود نیست، بهترین گزینه برای جایگزینی در خانه‌های مسکونی است.

 


برچسب: آبگرمکن برقی بدون مخزن، قیمت آبگرمکن برقی، آبگرمکن برقی مخزن دار، المنت آبگرمکن برقی، بهترین آبگرمکن برقی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۷:۵۴ توسط:ایمان اقدسی موضوع: نظرات (0)

آبگرمکن برقی ، عامل دوستی تابستان با آب گرم

فصل تابستان است و همه به دنبال آب خنک هستند اما همیشه آب خنک نمی‌تواند جوابگوی شما باشد. بعضی وقت‌ها باید دنبال آب گرم باشید حتی در زل تابستان! اگر شما یک بار در زندگی تان از سرویس بهداشتی یا حمام استفاده کرده باشید یا سر و کارتان به سینک ظرفشویی و ظرفها افتاده باشید، خواهید فهمید درباره چه موضوعی صحبت میکنیم. آبگرمکن !

در این مقاله می‌خواهیم پیرامون اهمیت آبگرمکن – البته از نوع برقی - با شما صحبت کنیم تا متوجه شوید چگونه می توانید از این سیستم ها به خوبی بهره مند شوید. البته آبگرمکن برقی تفاوت هایی با سایر محصولات مشابه دارد که آن ها را هم ذکر خواهیم کرد.

آبگرمکن برقی چگونه کار می‌کند؟

آبگرمکن برقی  یک ورودی دارد که به وسیله آن، از برق تغدیه می‌کند. وقتی شما در هرجای خانه شیر آب را باز کنید، در داخل آبگرمکن برقی ، سنسوری قرار دارد که بلافاصله متوجه حرکت جریان آب شده و باعث فعال شدن هیترهای دستگاه می شود. سپس آب های موجود در مخزن آبگرمکن برقی  شروع به گرم شدن کرده و به سمت مصرف کننده ارسال می‌گردد. زمانیکه شیر آب بسته شود، هیترها خاموش شده و فرآیند انتقال آب متوقف می‌شود.

 


برچسب: آبگرمکن برقی بدون مخزن، قیمت آبگرمکن برقی، آبگرمکن برقی مخزن دار، المنت آبگرمکن برقی، بهترین آبگرمکن برقی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۸:۰۹ توسط:ایمان اقدسی موضوع: نظرات (0)

چرا آبگرمکن آب رو گرم نمی‌کنه؟

 

آبگرمکن و دردسراش زیاده ولی درکل دقت کردین خیلی از ماها وقتایی که خیلی خسته و کلافه‌‍ایم یا حتی وقتایی که غصه داریم، با یه دوش آب گرم سعی‌‌ می‌کنیم حالمون رو بهتر کنیم. حالا اگه تو اوج خستگی و کلافگی بریم زیر دوش و آب یخ بریزه رو سرمون، دیگه روزمون ساخته شده. هیچی دیگه. با یه حال بدتر از قبل میایم بیرون و تازه باید بگردیم دنبال علت سردبودن آب. تامین آب گرم منزل همیشه و توی همه‌ی خونه‌ها مساله‌ی مهمیه. خیلی‌ها برای گرم‌کردن فضای خونه و تامین آب گرم از آبگرمکن استفاده‌‌ می‌کنن. حالا ما‌‌ می‌خوایم براتون بگیم که چرا گاهی آبگرمکن ها خراب می‌شن و آب گرم خونه رو نمی‌تونن تامین کنن.

البته همونطور که می‌دونید آبگرمکن انواع مختلفی داره. ممکنه از لحاظ ورودی باهم تفاوت داشته باشن، یعنی می‌تونه آبگرمکن گازی ، گازی باشه یا آبگرمکن برقی ، برقی . البته نوع نفتی یا خورشیدی هم هست که کاربرد کمتری دارن. از لحاظ شکل ظاهری و عملکرد هم می‌تونه آبگرمکن ایستاده یا همون مخزنی باشه یا آبگرمکن دیواری که قیمت آبگرمکن مخزنی از نوع دیواری پایین‌تره. ما اینجا علت گرم‌نکردن آب به وسیله آبگرمکن دیواری رو بررسی می‌کنیم.

اول باید ببینیم که مشکل چیه. کلا آب گرم ندارید یا دمای آب به انداز‌‌ه‌ی کافی گرم نیست؟ اگه حالت دوم برای شما پیش اومده، شاید درجه‌ی ترموستات کمه و باید درجه رو، روی دمای بالاتری تنظیم کنید. اگه این کار رو کردین و مشعل روشن شد، یه مدت صبر کنید و دوباره امتحان کنید و ببینید آب گرم شده یا نه. اما این اولین چیزیه که به ذهن آدم‌‌ می‌رسه. اگر این اتفاق نیفتاده بود، ممکنه به دلایل مختلفی آبگرمکن شما نتونه آب رو گرم کنه که در ادامه اونها رو بررسی‌‌ می‌کنیم.

 


برچسب: آبگرمکن دیواری، هواگیری آبگرمکن، قیمت آبگرمکن، آبگرمکن ایستاده، آبگرمکن گازی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۱۰:۴۵ توسط:ایمان اقدسی موضوع: نظرات (0)